Stovykla "Svajonė" - apie ką mes čia?

Kas yra vasaros stovykla "Svajonė"? Kodėl ją darome, ko siekiame ir ko galite tikėtis iš mūsų. Trumpai ir aiškiai.

3/14/20231 min read

Kodėl kuriame vasaros stovyklą ir apie ką yra „Svajonė“

Komandos nariai yra patys daug stovyklavę ir dirbę stovyklose. Užtikrintai sakome, kad stovyklavimas buvo viena geriausių vaikystės patirčių! Stovykla prisideda prie asmenybės ugdymo, nes verčia išeiti iš savo sukonstruotų saugių ribų, mokina dirbti komandoje, leidžia išbandyti naujų dalykų, ugdo kūrybiškumą ir, svarbiausia, savarankiškumą.

Patirtis stovyklaujant ir dirbant stovyklose, darbas įvairiuose nevyriausybinių organizacijų projektuose su moksleiviais, darbas mokyklose padėjo visiems komandos nariams aiškiai suvokti, kokios stovyklos būtume norėję vaikystėje. Ir pagaliau bendra svajonė turėti savo stovyklą išsipildė! 🥳

Ko tikėtis iš stovyklos “Svajonė”?

👍Mūsų tikslas yra turiningas ir kokybiškas vasaros laisvalaikis, kuris praturtina stovyklautoją: ne tik smagiai leisime laiką, bet ir kūrybiškai mokysimės apie istoriją, gamtą, mokslą, kultūrą, mokysimės dirbti komandoje.

👍Vienu metu stovykloje tilps apie 60-70 stovyklautojų – tai leis skirti daug individualaus dėmesio stovyklautojams.

👍Vadovų komanda yra tvirta. Vadovai turi patirties ir yra užkietėję stovyklų fanai.

👍Stovyklos programa unikali, sukurta mūsų pačių, pilna netikėtumų, staigmenų, išbandymų, smagių žaidimų, įdomų pamokų.

👍Stovyklos programa tinka visoms amžiaus grupėms, o siekiant geriau atitikti vaikų ir paauglių poreikius, pamainos išskaidytos pradinukams ir vyresniems vaikams.

👍Stovykloje kursime saugią ir atvirą bendruomenę, padėsime augti asmenybei, užmegsime draugystes, trunkančias visa gyvenimą.

Susidomėjote ir turite mums klausimų? Rašykite info@stovyklasvajone.lt